NOVINKY

Heading

Mezinárodní výstava koček v Olomouci

💙Tilou du Clos de Valpierre💙 dosáhl 2x CACIB a stal se Mezinárodním šampionem, 1x CAGCIB, 3x Best In Show (JEDNOHLASNĚ!) a BEST OF BEST! 💖Talentueuse du Clos de Valpierre💖 získala 2x CACIB, 1x CAGCIB a také dosáhla titulu IC

Mezinárodní výstava koček ve Viničném, Slovensko

Náš chlapeček Devalpierre Tilou a holčička Talentueuse předvedli své nejlepší výstavní chování. Tilou byl V1, CAC, nom. BIS a BIS oba dny! Dostal titul šampion.
Talentueuse získala V1, CAC, nom. BIS oba dny a také získala titul šampion.

Mezinárodní výstava koček v Brně

Super úspěšný víkend 4.-5.11.2023 FIFe show v Brně, první výstava pro Tilou a Talentueuse du Clos de Valpierre. Tilou Du Clos De Valpierre oba dny BEST IN SHOW a v sobotu BEST OF BEST!

3. Nejlepší perské kotě

Náš chlapeček Silverdance Unique Moments získal titul 3. Nejlepší perské kotě TICA Jižní Evropa za 2023 a 15. nejlepší kotě.

Výstava Holzminden, Německo

TICA výstava. Krásný víkend v Holzmindenu, skvělé umístění pro našeho chlapečka Silverdance Unique Moments v kategorii koťat: 4 finále:
2nd Best Kitten Longhair - Amy Stadter
4th Best Kitten Longhair - Amy Stadter
2x 5th Best Kitten Allbreed - Andreas Kretschmer-Kraiszek

Mezinárodní výstava v Olomouci

V sobotu naše Sarah Very Lucky získala krásný CACIB posudek od p. Alexeye Shchukina a titul Interchampion, a CABCIB p. Charlese Spijkera, v neděli CAGCIB a nominaci od p. Henry Hornella.

Mezinárodní výstava v Brně

V sobotu Sarah Very Lucky JW získala CACIB od p.Veikko Saarely, v neděli od p. Kristiiny Rautio; Sandokan Best in Show, a získal titul Junior Winner.

Mezinárodní výstava v Jablonci nad Nisou

V sobotu naše Sarah Very Lucky JW získala CAC od p. Lis Helene a tím titul šampion. Sandokan 2x Best in Show. V neděli Sarah CACIB a nádherný posudek od p. Pam DelaBar.

Mezinárodní výstava Nový Světlov

Výstava na zámku Nový Světlov 26. a 27. března 2022 byla velice krásná a úspěšná😸 Naše milovaná Rebecca Very Lucky.CZ získala další CAC nominaci u paní posuzovatelky Dominiky Halické v sobotu a tím titul šampiona,🥇a v neděli CACIB nominaci u paní posuzovatelky Helen Reiter. Naše druhá holčička Sarah Very Lucky.CZ získala další titul EX 1 od paní posuzovatelky Halické v sobotu a EX 1 nominaci od paní Anny Wilczek v neděli, odkud postoupila a získala titul Best in Show, čímž získala titul Junior Winner.🥇 Děkuji znovu paní chovatelce Janě Daubnerové za kočičky a Míše Kašparové za podporu. 🤗😻😽

Mezinárodní výstava České Budějovice

Výstava byla velice úspěšná. Naše malá princezna Sarah Very Lucky,CZ získala EX 1 a nominace do BIS. Posuzatel Jaroslav Pánek.
Naše druhá holčička Rebecca Very Lucky,CZ získala svůj první CAC a nominaci. Posuzovala nás paní Olga Komissarova.
Jsme na ně moc hrdí, a děkujeme Janě Daubnerové za kočičky a Míše Kašparové za podporu.

Máte-li zájem o více informací

KONTAKTUJTE MNE