INFORMACE

  • CENA KOTĚTE

Cena je za kotě s průkazem původu po výstavně úspěšných rodičích, viz. rodokmen, které je zdravé, silné a krmené kvalitním masem a granulemi, odčervené, očkované, vybavené mikročipem.

Ke každému koťátku dostanete výbavičku – granulky, na které je zvyklé, očkovací průkaz, průkaz původu a kupní smlouvu a fakturu.

Platba za kotě je možná v hotovosti či na účet nejpozději při předání koťátka. Délka trvání nezávazné rezervace dle dohody. Rezervační poplatek je nevratný. Po složení domluvené částky rezervačního poplatku je možno změnit jméno, příp. změnit pohlaví kotěte, ale již ne vrátit peníze. Zájemce k tomuto účelu dostává mnoho týdnů na řádné rozmyšlení zájmu.

V době odběru (nejdříve ve 3 měsících) jsou koťátka naučená na kočičí toaletu, zvyklá běžný ruch domácnosti a život s Vámi.

Každému majiteli poskytnu i chovatelský servis, tím myslím, že bych chtěla zůstat s novými majiteli v kontaktu, a poradit se vším, co by mohli potřebovat.

Moje kočičky jsou bez genetických vad a jsou očkované proti kočičí virové rhinotracheitidě (chřipkové onemocnění způsobenému herpesvirem), kaliciviróze, kočičí chlamydióze, kočičí panleukopenii, kočičí leukemii (onemocnění postihujícímu imunitní systém, které je způsobeno retrovirem – virem kočičí leukemie, FeLV) a vzteklině. Mají negativní testy na geneticky vázanou polycystickou nemoc ledvin.

Máte-li zájem o více informací

KONTAKTUJTE MNE